CZRU52C8V2
MFR.Part #
CZRU52C8V2
JLCPCB Part #
C7450929
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@6V 150mW 50Ω 7.79V~8.61V 7Ω 8.2V SOD-523F Zener Diodes ROHS