SMBJ440CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ440CA-HF
JLCPCB Part #
C2445899
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 440V 492V 5uA 600W 713V 800mA Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS