SB5100E-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SB5100E-G
JLCPCB Part #
C3758412
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 125A 500uA@100V 5A 850mV@5A DO-201AD Schottky Diodes ROHS