SMCJ36CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ36CA-HF
JLCPCB Part #
C2446495
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 25.8A 36V 40V 58.1V 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS