ATV66SM814A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV66SM814A-G
JLCPCB Part #
C3711052
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 14V 15.6V 23.2V 284A 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS