TV02W160B-HF
MFR.Part #
TV02W160B-HF
JLCPCB Part #
C2624643
Description
16V 17.8V 1uA 200W 26V 7.69A Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS