SM8S28CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SM8S28CA
JLCPCB Part #
C3717891
Description
-55℃~+175℃ 145A 28V 31.1V 45.4V 5uA 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS