TV15C161J-HF
MFR.Part #
TV15C161J-HF
JLCPCB Part #
C2447305
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 1uA 259V 5.79A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS