SMCJ150CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ150CA-HF
JLCPCB Part #
C3708947
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 243V 5uA 6.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS