ATV66SM815A-G
MFR.Part #
ATV66SM815A-G
JLCPCB Part #
C2448632
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 16.7V 24.4V 270A 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS