ATV50C401J-HF
MFR.Part #
ATV50C401J-HF
JLCPCB Part #
C2448594
Description
-55℃~+150℃ 1 400V 447V 5kW 648V 7.7A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS