ATV50C400J-HF
MFR.Part #
ATV50C400J-HF
JLCPCB Part #
C3704589
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 40V 44.4V 5kW 5uA 64.5V 77.5A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS