SMCJ45A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ45A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982139
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 20.6A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS