ATV50C441J-HF
MFR.Part #
ATV50C441J-HF
JLCPCB Part #
C2448591
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 440V 492V 5kW 713V 7A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS