BPDC000505203R3T00
MFR.Part #
BPDC000505203R3T00
JLCPCB Part #
C17191679
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.5A 3.3uH 61mΩ ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS