BWMR003027122R2M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWMR003027122R2M00
Description
114mΩ 2.2uH 2A 3.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS