BPDC00050530100T00
MFR.Part #
BPDC00050530100T00
JLCPCB Part #
C17391203
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.26A 106mΩ 10uH ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS