AWVS00606045180T00
MFR.Part #
AWVS00606045180T00
JLCPCB Part #
C17384226
Package
2424
Description
1.6A 100mΩ 18uH 2.7A AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS