BPDR000505203R3T00
MFR.Part #
BPDR000505203R3T00
JLCPCB Part #
C17274062
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.04A 1.04A 110mΩ 3.3uH ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS