CTSR0906F-391L
MFR.Part #
CTSR0906F-391L
JLCPCB Part #
C6490865
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.4Ω 380mA 390uH ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS