CTSR0906F-682L
MFR.Part #
CTSR0906F-682L
JLCPCB Part #
C6490870
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
24Ω 6.8mH 90mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS