CTSR0906F-151L
MFR.Part #
CTSR0906F-151L
JLCPCB Part #
C6490857
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
150uH 550mΩ 600mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS