CTCH855F-150M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH855F-150M
JLCPCB Part #
C7116533
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
15uH 2.1A 90mΩ ±20% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS