CTSR0906F-121L
MFR.Part #
CTSR0906F-121L
JLCPCB Part #
C7235809
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
120uH 480mΩ 650mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS