CTRFB0810F-152K
MFR.Part #
CTRFB0810F-152K
JLCPCB Part #
C6145824
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.5mH 3.2Ω 350mA ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS