CTSR0906F-103L
MFR.Part #
CTSR0906F-103L
JLCPCB Part #
C6539160
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
10mH 38Ω 70mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS