CTSR0906F-271L
MFR.Part #
CTSR0906F-271L
JLCPCB Part #
C5603966
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.1Ω 270uH 440mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS