CTSR0906F-122L
MFR.Part #
CTSR0906F-122L
JLCPCB Part #
C5580276
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.2mH 200mA 4.4Ω ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS