CT9555F-680-TH
MFR.Part #
CT9555F-680-TH
JLCPCB Part #
C17512312
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
46mΩ 68uH ±15% Plugin,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS