CTRLB9012F-3R3M
MFR.Part #
CTRLB9012F-3R3M
JLCPCB Part #
C5973910
Package
Plugin,D=9mm
Description
25mΩ 3.3uH 5.5mA ±20% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS