CTRLB9012F-333K
MFR.Part #
CTRLB9012F-333K
JLCPCB Part #
C5973906
Package
Plugin,D=9mm
Description
33mH 90uA 91.5Ω ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS