CTML0603F-4R7K
MFR.Part #
CTML0603F-4R7K
JLCPCB Part #
C5634837
Package
0603
Description
15mA 2.1Ω 33MHz 35@10MHz 4.7uH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS