CTRLB9012F-1R0M
MFR.Part #
CTRLB9012F-1R0M
JLCPCB Part #
C6490816
Package
Plugin,D=9mm
Description
10mA 13mΩ 1uH ±20% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS