CTRLB9012F-561K
MFR.Part #
CTRLB9012F-561K
JLCPCB Part #
C6490818
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.4Ω 560uH 640uA ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS