CTRLB9012F-393K
MFR.Part #
CTRLB9012F-393K
JLCPCB Part #
C5973908
Package
Plugin,D=9mm
Description
125.5Ω 39mH 80uA ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS