6000-681K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6000-681K-RC
JLCPCB Part #
C7031730
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.6Ω 590mA 680uH ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS