CTRFB1010F-471K
MFR.Part #
CTRFB1010F-471K
JLCPCB Part #
C5580164
Package
Plugin,D=11mm
Description
470uH 810mΩ 900mA ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS