CTML1206F-180K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTML1206F-180K
JLCPCB Part #
C7117804
Package
1206
Description
18MHz 18uH 35@1MHz 5mA 700mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS