CTRLB9012F-821K
MFR.Part #
CTRLB9012F-821K
JLCPCB Part #
C5973912
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.8Ω 560uA 820uH ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS