CTRFB1010F-561K
MFR.Part #
CTRFB1010F-561K
JLCPCB Part #
C6490779
Package
Plugin,D=11mm
Description
560uH 800mA 920mΩ ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS