CTRFB1010F-271K
MFR.Part #
CTRFB1010F-271K
JLCPCB Part #
C5603660
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.2A 270uH 490mΩ ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS