CTRFB0810F-680K
MFR.Part #
CTRFB0810F-680K
JLCPCB Part #
C5973808
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.6A 150mΩ 68uH ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS