CTVF-0-4R7L-05
MFR.Part #
CTVF-0-4R7L-05
JLCPCB Part #
C6492057
Package
Plugin,D=12.7mm
Description
12mΩ 4.7uH 8.9A ±15% Plugin,D=12.7mm Power Inductors ROHS