CTRFB1010F-272K
MFR.Part #
CTRFB1010F-272K
JLCPCB Part #
C7117854
Package
Plugin,D=11mm
Description
2.7mH 370mA 5.2Ω ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS