CTRFB1010F-181K
MFR.Part #
CTRFB1010F-181K
JLCPCB Part #
C5973813
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.45A 180uH 300mΩ ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS