CTRFB1010F-101K
MFR.Part #
CTRFB1010F-101K
JLCPCB Part #
C6145827
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.9A 100uH 150mΩ ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS