CTH7RF-183K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH7RF-183K
JLCPCB Part #
C6161855
Package
Plugin,D=7.6mm
Description
18mH 40mA 48Ω 90mA ±10% Plugin,D=7.6mm Power Inductors ROHS