CTRFB1010F-102K
MFR.Part #
CTRFB1010F-102K
JLCPCB Part #
C6145829
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.45Ω 1mH 600mA ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS