CTRFB1010F-152K
MFR.Part #
CTRFB1010F-152K
JLCPCB Part #
C6161325
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.5mH 2.4Ω 500mA ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS