CTFCF-1R5K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTFCF-1R5K
JLCPCB Part #
C6146401
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.5uH 10mΩ 5A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS